Policyjni krwiodawcy najlepsi - DLA POLICJANTÓW - KPP Ostrów Wlkp

DLA POLICJANTÓW

Policyjni krwiodawcy najlepsi

dsc_9004 Zwycięstwem policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, zakończył się I Halowy Turniej Krwiodawców Powiatu Ostrowskiego w Piłce Nożnej. Zawody zostały poprzedzone oddaniem najcenniejszego daru życia jakim jest krew.
Turniej piłkarski oraz punkt poboru krwi został zorganizowany w Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach, a honorowy patronat objęli Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Bożena Budzik oraz Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim insp. Krzysztof Nadera, którzy byli fundatorami pucharów dla najlepszych drużyn. Akcja poboru krwi cieszyła się dużym zainteresowaniem, dzięki czemu zebrano niemal 40 litrów tego życiodajnego płynu. Na zakończenie całego przedsięwzięcia, pięć drużyn składających się z honorowych krwiodawców, rozegrało turniej piłkarski systemem każdy z każdym. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i nikt nie zamierzał odpuszczać, lecz wszystko toczyło się w myśl zasady fair - play.
dsc_9010
dsc_9023
dsc_9032

Bezkonkurencyjni okazali się policyjni krwiodawcy z Ostrowa Wielkopolskiego, którzy wygrali wszystkie mecze. O ich końcowym sukcesie zadecydowało zwycięstwo 3:2 z faworyzowanym zespołem HDK „Kolejarz". To właśnie ta drużyna posiadała w swoich szeregach zdobywcę największej ilości bramek w turnieju. Po zakończeniu zawodów pamiątkowy puchar za zajęcie pierwszego miejsca oraz nagrodę dla najlepszego strzelca turnieju wręczył Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wlkp. insp. Krzysztof  Nadera. Natomiast puchary za 2 i 3 miejsce odebrali kapitanowie drużyn z rąk Zastępcy Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Zdzisława Mielczarka

dsc_9046

 dsc_9039

dsc_9041

dsc_9042

Osiągnięte wyniki przez drużynę policjantów:

Policja - Odolanów          5:1

Policja  - ZAP Ostrów      7:1

Policja - HDK Kolejarz   3:2

Policja - Skalmierzyce     4:0