KPP Ostrów Wlkp

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy
CHILD ALERT System Alarmowy w przypadku zaginięcia dziecka
Zostań jednym z nas
LUDZIE TO NIE TOWAR
Ochrona prawna policjanta
Szkoda Ciebie na takie patoklimaty

Najczęściej czytane

 1. IV RAJD MOTOROWY RESORTU SPRAW WEWNĘTRZNYCH „Szlakami Powstania Wielkopolskiego”

  Ostrowscy mundurowi uczestniczyli w IV Rajdzie Motorowym Resortu Spraw Wewnętrznych "Szlakami Powstania Wielkopolskiego".

 2. Ostrowscy policjanci wobec przemocy dziecka

  W ramach Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci oraz Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przeprowadzili szkolenie dla pedagogów powiatu ostrowskiego przypominając im m. in. zasady postępowania w przypadku ujawnienia przemocy wobec dziecka.

 3. Odzyskany hydrofor

 4. Ostrowski policjant na Mistrzostwach w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

 5. Uczniowie klasy prawno-policyjnej odwiedzili ostrowską komendę

  Jak wygląda struktura organizacyjna Policji, czym zajmują się policjanci poszczególnych wydziałów – o tym wszystkim dowiedzieli się uczniowie klasy I o profilu prawno-policyjnym z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim.

 6. „Mamo potrąciłam kobietę i ona nie żyje, żebym nie szła do więzienia musisz wpłacić pieniądze”

  Na terenie powiatu ostrowskiego doszło do oszustw metodą „na policjanta”. W jednym przypadku kobieta przekazała oszustom 20 tysięcy złotych, w kolejnym przypadku inna mieszkanka naszego powiatu przekazała około 260 tysięcy złotych.

 7. Włamali się po...konserwy

 8. Bezpieczne zakończenie roku szkolnego

  Już w piątek dzieci i młodzież szkolna zakończy naukę i uda się na upragnione wakacje. Ostrowscy policjanci jak co roku będą prowadzić w tym okresie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego w okresie ostatnich dniach roku szkolnego oraz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w okresie wakacji.

 9. Szkolenie kierowców pojazdów uprzywilejowanych

  26 października br. w Komendzie Powiatowej PSP w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się szkolenie  dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych dedykowane dla kierowców Komendy Powiatowej PSP oraz kierowców z jednostek włączonych do ksrg z terenu powiatu ostrowskiego. Szkolenie prowadzone było przez funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji  w Ostrowie Wielkopolskim st. sierż. Jakuba Byzię.

 10. Odblaskowa akcja ostrowskiej drogówki w ramach projektu EDWARD- wideo

  Jesień i zima – to zmienne, trudne warunki atmosferyczne, wcześnie zapadający zmrok, a co za tym idzie bardzo niebezpieczne warunki drogowe – zwłaszcza dla pieszych. Policjanci ostrowskiej drogówki na drogach regionu przypominają jak ważne jest bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, rozdając m. in. pieszym i rowerzystom odblaski.