Posiadali marihuanę. Zostali zatrzymani - Aktualności - KPP Ostrów Wlkp

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadali marihuanę. Zostali zatrzymani

Data publikacji 26.02.2016

kgp-kogut-2Ostatnie dni to kolejne osoby zatrzymane w związku z posiadaniem środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli marihuanę. Zatrzymani za narkotykowe przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

Ostrowscy policjanci zatrzymali kolejne osoby, które jak się okazało podczas kontroli posiadały zabronione środki odurzające.

W miniony wtorek policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali 18- letniego chłopaka, który posiadał przy sobie woreczek z marihuaną. Następnego dnia, w środę, 24 lutego kryminalni kontrolując 40-latka także znaleźli przy nim woreczek z marihuaną. Środki odurzające w postaci marihuany posiadał przy sobie również kolejny 18-latek, zatrzymany przez policjantów ogniwa prewencji.

Posiadając lub zażywając narkotyki narażamy się na odpowiedzialność karną za popełnienie przestępstw opisanych w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grożą kary więzienia.

Teraz wszyscy zatrzymani będą musieli tłumaczyć się przed sądem.

Po raz kolejny przypominamy, że narkotyki lub inne używki to śmiertelne niebezpieczeństwo, które może bardzo szybko zniszczyć nasze zdrowie i życie. Sięgając po tego typu specyfiki pamiętajmy, że w jednej chwili możemy stracić wszystko co mamy.