Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Powierzenie obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim

Data publikacji 25.02.2016

dsc_7128_800x600Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim - podinsp. Pawłowi Bieli. Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się uroczyste spotkanie z kierownictwem,policjantami i pracownikami cywilnymi ostrowskiej jednostki. Nadkom. Zbigniew Raczak szef ostrowskiej policji wręczył rozkaz personalny.

Dzisiaj, 25 lutego punktualnie o godzinie 13.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczęła się uroczystość powierzenia obowiązków podinsp. Pawłowi Bieli na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się złożeniem meldunku nadkom. Zbigniewowi Raczakowi - Komendantowi Powiatowemu Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Następnie Naczelnik Wydziału Ogólnego odczytał rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Podinsp. Paweł Biela dotychczas był Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Szef ostrowskiej policji podkreślił w swoim przemówieniu zaangażowanie podinsp. Pawła Bieli w wykonywanie obowiązków służbowych. Wzorowa postawa, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe były przesłankami do tego aby powierzyć mu funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Zastępca Komendanta odpowiedzialny będzie za pion kryminalny.

Podinsp. Paweł Biela podziękował za zaufanie i powierzenie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta w ostrowskiej jednostce. Podkreślił, że dołoży wszelkich starań, aby kierowany przez niego pion stał na jak najwyższym poziomie.

{galeria}MianowanieKomendantaBieli{/galeria}