Siatkarskie podium ostrowskich policjantów

Data publikacji 22.04.2015
sam_1050_800x450Drużyna policyjnych siatkarzy z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zajęła 1 miejsce podczas VIII Wiosennego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie. Sportowa impreza objęta jest honorowym patronatem Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego.

W tym roku w turnieju udział wzięło sześć drużyn, przedstawicieli służb mundurowych, tj: funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej z Ostrzeszowa, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp., funkcjonariusze Straży Granicznej w Kaliszu, funkcjonariusze z Nadleśnictwa w Przedborowie oraz gospodarze policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

VIII Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie, objęty jest honorowym patronatem Wielkopolskiego Komendanta Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego.

W ubiegłym roku ostrowscy siatkarze - policjanci dotarli do finału, lecz tam nie sprostali drużynie leśników. Na ten rok cel był jasny - awans i wygranie finału. Zadanie zostało wykonane w 100%. Nasi siatkarze wygrali wszystkie mecze, a w finale pokonali drużynę z KPP w Wieruszowie.

Tym samym puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie pojechał do sąsiedniego powiatu czyli do Ostrowa Wielkopolskiego.