Wigilia u policjantów - Aktualności - KPP Ostrów Wlkp

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wigilia u policjantów

Data publikacji 23.12.2011

wigilia2011_2Ostrowscy policjanci spotkali się dzisiaj ze swoim kapelanem, Księdzem Maciejem Wyzujakiem. To coroczne, wigilijne spotkanie było jak zawsze okazją do złożenia sobie świątecznych życzeń i podzielenia się opłatkiem.

Na dzisiejszej odprawie służbowej zapachniało już świętami. Po omówieniu bieżących wydarzeń i ważniejszych tematów minionego tygodnia, w sali odpraw pojawił się policyjny duszpasterz Ksiądz Maciej Wyzujak, który corocznym zwyczajem, ze świątecznym opłatkiem życzył wszystkim ostrowskim policjantom zdrowia i wytrwałości, wyrażając nadzieję, że w kolejnym roku naszej pracy nie zabraknie wiary i optymizmu a przyszły rok będzie spokojny i bezpieczny dla mieszkańców naszego miasta.

Życzenia złożył również Komendant Powiatowy Policji insp. Krzysztof Nadera, który w imieniu kierownictwa podziękował wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym policji za trudną i niebezpieczną pracę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie całego powiatu i życzył wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

{galeria}wigilia 2011{/galeria}