Przywłaszczył portfel z dokumentami i pieniędzmi - Aktualności - KPP Ostrów Wlkp

Aktualności

Przywłaszczył portfel z dokumentami i pieniędzmi

Data publikacji 08.01.2020

43-latek odpowie za przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i dokumentami. Monitoring zarejestrował moment, jak 43-latek zabiera portfel, który pokrzywdzony pozostawił na sklepowej ladzie. Policjanci odzyskali stracone mienie i przedstawili podejrzanemu zarzuty.

31 grudnia ubiegłego roku policjanci otrzymali informację o przywłaszczeniu portfela. Pokrzywdzony mężczyzna poinformował policjantów,  że w jednym ze sklepów na terenie Ostrowa Wielkopolskiej na ladzie pozostawił portfel z pieniędzmi i dokumentami. Zaczął go szukać. Przypominał sobie, że był w sklepie i wrócił na miejsce. Jednak portfela już nie było. Policjanci ustalili, że zdarzenie to zarejestrowała kamera. Ostrowscy kryminalni po przejrzeniu monitoringu ustalili sprawcę i pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny widocznego na nagraniu.

Podczas rozmowy z policjantami 43-latek przyznał się do zabrania portfela. Policjanci odzyskali utracone mienie. Mężczyzna usłyszał zarzuty przywłaszczenia portfela z dokumentami i pieniędzmi.

Policjanci przestrzegają, że rzecz znalezioną należy zwrócić prawowitemu właścicielowi, zgłosić ten fakt na Policję lub zanieść do biura rzeczy znalezionych.