Aktualności

Świąteczne spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim

Data publikacji 20.12.2019

Dzisiaj, 20 grudnia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia ostrowscy funkcjonariusze, pracownicy Policji oraz zaproszeni goście spotkali się, by złożyć sobie wzajemnie świąteczne życzenia i połamać się opłatkiem.

Coroczne spotkania opłatkowe w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim to już tradycja. To czas do podziękowań za cały rok wspólnej pracy i złożenia świątecznych życzeń.

Jak co roku w spotkaniu uczestniczył kapelan ostrowskich policjantów ksiądz kanonik Maciej Wyzujak, kadra kierownicza i pracownicy cywilni ostrowskiej komendy oraz zaproszeni goście.

Wszyscy wspólnie odśpiewali kolędę zaintonowaną przez kapelana ostrowskich policjantów. Później swoje życzenia funkcjonariuszom i pracownikom Policji przekazali zaproszeni goście - Prokurator Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim Pani Wanda Palczewska, Starosta Ostrowski Pan Paweł Rajski, Sekretarz Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Pan Andrzej Baraniak oraz Asystentka Posła Na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Jarosława Urbaniaka, Pani Marta Ziętek.

Bożonarodzeniowe życzenia dla wszystkich policjantów, pracowników cywilnych i ich rodzin złożył również Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim insp. Piotr Wilkowski.