Aktualności

Ostrowscy kryminalni zabezpieczyli prawie 5 kg narkotyków. 25-latek w areszcie

Data publikacji 16.03.2026

12 marca br. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który w użytkowanym przez siebie garażu przechowywał znaczne ilości narkotyków.

Podczas przeprowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli prawie 5 kilogramów metamfetaminy i marihuany. Z ustaleń śledczych wynika, że środki te były przeznaczone do wprowadzenia do obrotu.

Mężczyzna został zatrzymany i przedstawiono mu zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości substancji odurzających i substancji psychotropowych oraz przygotowania ich do wprowadzenia do obrotu.

Sąd na wniosek prokuratora, zastosował wobec 25-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

 

Powrót na górę strony