Niespokojny koniec tygodnia na ostrowskich drogach. - Wydarzenia - KPP Ostrów Wlkp

Wydarzenia

Niespokojny koniec tygodnia na ostrowskich drogach.

Data publikacji 12.12.2008

1cz.jpgPomimo nie najgorszych warunków pogodowych koniec tygodnia zaobfitował w stłuczki. W czwartek na drogach powiatu odnotowano trzy wypadki i siedem kolizji, w piątek jeden wypadek i dwie kolizje.

W czwartek około godziny 10.00 w okolicach miejscowości Borowiec kierujący Chevroletem podczas wyprzedzania zderzył się z jadącą z naprzeciwka rowerzystką. 24-letnia kobieta z urazem miednicy została odwieziona do szpitala.

Czterdzieści minut później w okolicach miejscowości Wierzbno kierujący Peugeotem zderzył się z sarną, która wbiegła na drogę. Samochód wpadł do rowu i dachował. Kierowca został odwieziony do szpitala. Zwierze nie przeżyło spotkania z samochodem.

Około godziny 13.00 w Sobótce kierujący Skodą wyjeżdżając na drogę zderzył się z jadącym tam Seatem. Obrażeń doznali obaj kierujący oraz pasażerka Skody. Zostali odwiezieni do szpitala.

 

W piątek około godziny 6.05 w okolicy miejscowości Czekanów kierujący Volkswagenem LT zderzył się bocznie z jadącym z naprzeciwka Oplem Vectrą, a następnie z jadącym za Vectrą Mercedesem Sprinterem. Opel wpadł do rowu. Obrażenia odniósł kierujący nim mężczyzna oraz trzech pasażerów. Wszyscy zostali odwiezieni do szpitala.

2cz.jpg

3cz.jpg

 

 

 

 

 

Około godziny 8.10 na skrzyżowaniu ulicy Traugutta i Kordeckiego Kierujący BMW zderzył się z Toyotą, która następnie uderzyła w znajdującego się również na skrzyżowaniu Forda Fiestę. Kierująca Fiestą została odwieziona na obserwację do szpitala.