Nakręć spot i wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie MSW "Przytomni" - Dla szkół - KPP Ostrów Wlkp

Dla szkół

Nakręć spot i wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie MSW "Przytomni"

logo__przyciete_800x600Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu zaprasza wielkopolską młodzież do udziału w konkursie pod hasłem „Przytomni", organizowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Celem konkursu jest promocja zdrowego trybu życia wolnego od narkotyków.
 
Departament Komunikacji Społecznej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w ramach kampanii społecznej „Dopalacze kradną życie" ogłosił ogólnopolski konkurs pod hasłem „PRZYTOMNI" adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na stworzenie spotu filmowego promującego zdrowy tryb życia, wolny od używek, a przede wszystkim narkotyków, w tym także dopalaczy. W konkursie mogą wziąć udział przedstawiciele szkół, reprezentowani przez grupy składające się z dowolnej liczby uczniów oraz co najmniej jednego opiekuna.
 
{galeria}DOPALACZEPLAKATY{/galeria}
Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie 30 - 40 sekundowego spotu filmowego oddziałującego na świadomość młodzieży w przedmiocie niebezpieczeństw i zagrożeń związanych z zażywaniem, nadużywaniem i uzależnieniem od narkotyków. Zwycięzców w drodze oceny wyłoni jury konkursu złożone z ekspertów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia a także policjantów oraz przedstawicieli mediów i organizacji pozarządowej. Autorom trzech najlepszych spotów zostaną przyznane nagrody pieniężne. Ponadto zwycięskie filmy będą promowane na portalach społecznościowych MSW.

Do 30 września 2015 roku należy zgłosić chęć uczestnictwa w przedsięwzięciu a rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na październik bieżącego roku. Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa, oświadczenie dotyczące spotu filmowego znajduje się na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych:

http://www.dopalaczekradnazycie.pl/dkz/aktualnosci/6667,Ruszyl-konkurs-Przytomni.html

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, który pozwala sprawdzić swe możliwości w pociągającym świecie marketingu i filmu.