Zachęcamy do udziału w konkursie „Filmowy przeWODNIK„ - Dla szkół - KPP Ostrów Wlkp

Dla szkół

Zachęcamy do udziału w konkursie „Filmowy przeWODNIK„

Konkurs „Filmowy przeWODNIK” zorganizowany został dla dzieci i młodzieży w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”. Głównym jego celem jest propagowanie zasad właściwego zachowania na akwenach wodnych. Policjanci zachęcają zatem do połączenia rekreacji wodnej z pracą twórczą i udziałem w konkursie.

Głównym celem konkursu jest propagowanie zasad właściwego zachowania na akwenach wodnych, w tym zasad bezpiecznej kąpieli, bezpiecznego żeglowania oraz uprawiania sportów wodnych. Policjanci zachęcają do połączenia rekreacji wodnej z pracą twórczą i udziałem w konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać ekipę filmową (maksymalnie 5 osób, które nie ukończyły 18 lat) i znaleźć pełnoletniego opiekuna. Następnie wystarczy nakręcić 30-sekundowy spot, promujący bezpieczne przebywanie w wodzie i nad wodą i przesłać go wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia na adres:

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji

ul. Puławska 148/150

02-624 Warszawa

z dopiskiem „Filmowy przeWODNIK”

Spot może być wykonany przy użyciu cyfrowej kamery video, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego itp.

Organizatorzy na prace konkursowe czekają do 1 września br. Po tym terminie Jury przyzna nagrody rzeczowe autorom najlepszych filmików.

Szczegółowe informacje oraz regulamin i kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie: www.policja.pl/bezpieczenstwo-nad-woda

Pliki do pobrania