Przejażdżka bryczką zamiast kuligu - Policja inaczej - KPP Ostrów Wlkp

Policja inaczej

Przejażdżka bryczką zamiast kuligu

kuliig_012_800x6006 lutego, odbyła się impreza plenerowa na terenie kompleksu hotelowego Borowianka w Ostrowie Wielkopolskim. Jak co roku, członkowie Koła PTTK nr 3 Mila, zorganizowali kulig - jednak ze względu na brak śniegu i słoneczną pogodę - tego dnia odbyła się przejażdżka bryczkami. Na zakończenie, członkowie Koła wraz z rodzinami spotkali się przy wspólnym ognisku.


W sobotę, 6 lutego, na terenie kompleksu hotelowego Borowianka w Ostrowie Wielkopolskim, zaplanowano Kulig 2016. Organizatorem tego spotkania było koło PTTK nr 3 Mila oraz Zarząd Terenowy NSZZP Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

W sobotniej zabawie wzięło udział około 50 osób - w tym 25 dzieci. Tego dnia nie zabrakło również pieczenia kiełbasek i rozmów w miłym towarzystwie przy kawie i herbacie. Wszystkie dzieci otrzymały pączki, drożdżówki oraz słodycze.

Główną atrakcją dla zgromadzonych miał być kulig, jednak z uwagi na piękną, słoneczną pogodę, odbyła się równie fascynująca przejażdżka bryczkami. Trasa przejazdu pozostała bez zmian i biegła przez Piaski-Szczygliczkę. Wycieczka dała wiele radości przede wszystkim dzieciom, które pełne wrażeń wróciły do Borowianki na ognisko.

Wszyscy znakomicie się bawili, a brak śniegu nie przeszkodził wspólnemu spotkaniu członków Koła.

{galeria}Kulig2016{/galeria}