Zapraszamy do honorowego oddania krwi - DLA POLICJANTÓW - KPP Ostrów Wlkp

DLA POLICJANTÓW

Zapraszamy do honorowego oddania krwi

hdk4Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, zaprasza policjantów, pracowników cywilnych, służby mundurowe oraz wszystkich chętnych mieszkańców naszego powiatu, na otwartą akcję poboru krwi. Krew będzie można oddać 5 listopada 2014 r. w godz. 8:30 - 12:30 w Zespole Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy - Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim Aleje Słowackiego 1c. 

Akcja zorganizowana przez policjantów z Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, jest częścią ogólnopolskiej akcji poboru krwi służb mundurowych. W czasie trwania akcji będzie można obejrzeć przedstawienie poetycko - muzyczne, związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Głównym celem akcji jest popularyzacja honorowego krwiodawstwa, połączona z propagowaniem tradycji wiernej służby Ojczyźnie. W ten sposób służby mundurowe chcą uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i podkreślić, że funkcjonariusz jest w każdych warunkach gotowy nieść pomoc, a także ratować ludzkie życie.