Komendant wyróżnił policjantów - Aktualności - KPP Ostrów Wlkp

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant wyróżnił policjantów

Data publikacji 30.01.2014

logo_policja_powiat_2Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Rafał Batkowski wyróżnił za wzorową służbę czterech policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Wyróżnienia dotyczyły szybkich i sprawnie przebiegających działań, które pozwoliły na ujęcie zbiega z ostrowskiego Aresztu Śledczego.

Do ucieczki 29-letniego mężczyzny z Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim doszło 21 grudnia ubiegłego roku. W wyniku intensywnych działań pościgowych, już po kilkudziesięciu godzinach ostrowscy policjanci zatrzymali uciekiniera.

Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Rafał Batkowski, doceniając pracę ostrowskich kryminalnych, przekazał za pośrednictwem Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim nadkom. Zbigniewa Raczaka wyróżnienia dla czterech policjantów naszej jednostki.

W skierowanych do nich słowach Komendant Batkowski podziękował za profesjonalizm w codziennej służbie. Podkreślił aktywną postawę, zaangażowanie oraz rzetelne wypełnianie obowiązków, co pozwoliło na szybkie ujęcie zbiega z Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim. Komendant życzył policjantom dalszych sukcesów w realizacji powierzonych zadań i satysfakcji z wykonywanej służby oraz szczęścia w życiu rodzinnym.

Swojego zadowolenia nie krył również szef ostrowskich policjantów nadkom. Zbigniew Raczak. Dziękując policjantom za zaangażowanie, zwrócił uwagę na posiadaną przez nich wiedzę operacyjną i rozpoznanie lokalnego środowiska przestępczego.

 

w