Rozbój z nożem w ręku - Aktualności - KPP Ostrów Wlkp

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozbój z nożem w ręku

Data publikacji 29.12.2011

566713_arrestedOstrowscy policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, podejrzanego o dokonanie w poniedziałek rozboju na 21-letnim mieszkańcu naszego miasta.

W poniedziałek wczesnym rankiem na ulicy Wiosny Ludów 21-letni mężczyzna został zaczepiony przez starszego od siebie napastnika, który grożąc użyciem noża zrabował mu 10 złotych i oddalił się.

Podejrzewanego o ten czyn mężczyznę, chwilę po zdarzeniu zatrzymali policjanci ostrowskiej „patrolówki". Okazał się nim 43-letni mieszkaniec naszego miasta, znany już policji. Nietrzeźwy, trafił do policyjnej izby zatrzymań. Wczoraj stanął przed obliczem prokuratora i usłyszał zarzuty dokonania rozboju z użyciem noża, za co grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. Na wniosek prokuratora sąd aresztował 43-latka na trzy miesiące. Policjanci odzyskali i oddali właścicielowi zrabowane pieniądze.