Policjanci uczestniczyli w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery - Aktualności - KPP Ostrów Wlkp

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uczestniczyli w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery

Data publikacji 19.10.2018

Policjanci i pracownik kadr Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim uczestniczyli w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Inicjatorem dzisiejszego spotkania był Powiatowy Urząd Pracy. Wyjaśniano zainteresowanym między innymi procedury obowiązujące podczas naboru do Policji.

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim została zaproszona przez Powiatowy Urząd Pracy do udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Dzisiaj, 19 października policjanci wraz z pracownikiem kadr ostrowskiej komendy wyjaśniali zainteresowanym procedury kwalifikacyjne jakie są wymagane, by wstąpić w szeregi Policji.

Osoby, które swoją przyszłość wiążą z mundurem mogły poznać szczegóły naboru do Policji, dowiedziały się o wolnych etatach w ostrowskiej jednostce, planowanych terminach kolejnych przyjęć oraz wymaganych dokumentach.

Jednocześnie, Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim przypomina, że informacje dotyczące zbliżających się naborów do Policji znaleźć można na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w Biuletynie Informacji Publicznej.