Charytatywny festyn dla pani Iwony - Aktualności - KPP Ostrów Wlkp

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Charytatywny festyn dla pani Iwony

Data publikacji 15.10.2018

Policjanci i pracownicy cywilni ostrowskiej komendy uczestniczyli w festynie charytatywnym, który odbył się na terenie Szkoły Podstawowej nr 14 w Ostrowie Wielkopolskim. Temu spotkaniu przyświecał szczytny cel, a mianowicie pomoc dla chorej pani Iwony. Funkcjonariusze w trakcie festynu zaprezentowali sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie, rozmawiali o szeroko pojętym bezpieczeństwie i rozdawali elementy odblaskowe.

Wczoraj, 14 października przy Szkole Podstawowej nr 14 w Ostrowie Wielkopolskim, odbył się festyn, któremu przyświecał szczytny cel. Dochód z tej imprezy zostanie przykazany na leczenie chorej pani Iwony, mieszkanki Ostrowa Wielkopolskiego, która cierpi na neuroborelioze i koinfekcje.

Ostrowscy policjanci i pracownicy cywilni bardzo chętnie wzięli w nim udział. Wszyscy uczestnicy festynu mogli mile spędzić czas, a przy okazji przyjrzeć się z bliska policyjnemu sprzętowi wykorzystywanemu w codziennej służbie.

Podczas festynu, dzieciom rozdawano elementy odblaskowe. Osoby zainteresowane miały możliwość poznać strukturę organizacyjną Policji oraz procedurę kwalifikacyjną. Każdy chętny mógł wsiąść za kierownicę policyjnych radiowozów i przez chwilę poczuć się jak policjant. Rodzice uwieczniali ten moment wykonując pamiątkowe zdjęcia.

Najważniejsza była jednak Pani Iwona i to dla Niej odbył się ten festyn.