Posiadał amfetaminę i marihuanę - został zatrzymany - Aktualności - KPP Ostrów Wlkp

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał amfetaminę i marihuanę - został zatrzymany

Data publikacji 22.12.2016

Ostrowscy kryminalni zatrzymali 24-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna odpowie przed sądem za przestępstwo, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Wczoraj, 21 grudnia ostrowscy kryminalni ujawnili przy 24-latku zawiniętą w aluminiową folię amfetaminę, oraz woreczek foliowy z marihuaną.

24-latek trafił do policyjnego aresztu, dzisiaj usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa opisanego w art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za swój czyn mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć przed sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3

Posiadając lub zażywając narkotyki narażamy się na odpowiedzialność karną za popełnienie przestępstw opisanych w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grożą kary więzienia.

Działania prowadzone przez ostrowskich policjantów zmierzają cały czas do ograniczania tego procederu i zatrzymywania osób, które łamią w tym zakresie obowiązujące prawo.

Po raz kolejny przypominamy, że narkotyki lub inne używki to śmiertelne niebezpieczeństwo, które może bardzo szybko zniszczyć nasze zdrowie i życie. Sięgając po tego typu specyfiki pamiętajmy, że w jednej chwili możemy stracić wszystko co mamy.